Leave Your Message
010203

MIRE SE ERDHET NE
Grupi Junray

Qingdao Junray Intelligent Instrument Co,. Ltd. u themelua në gusht 2007. Është një ndërmarrje kombëtare inovative e teknologjisë së lartë e cila fokusohet në Kërkimin dhe Zhvillimin e instrumenteve të zbulimit. Ne ofrojmë instrumente dhe shërbime të sigurta dhe të besueshme zbulimi në monitorimin e mjedisit...

MË SHUMË

Produktet KRYESORE

01
Më shumë

Kultura

Të jesh një prodhues dhe ofrues shërbimi gjithëpërfshirës i besuar në mbarë botën i instrumenteve të testimit.

Përqendrohuni në teknologjinë bazë dhe vlerën e klientit, arrini suksesin e punonjësve dhe shpërblejeni shoqërinë.

Bëni instrumentet më të mira.

rreth nesh

 • 2007
  themeluar në

  Kompania jonë u themelua në vitin 2007, duke u fokusuar në R&D, prodhimin dhe shitjet e instrumenteve të testimit për më shumë se 16 vjet.

 • 280
  +
  staf profesional

  Ne kemi rreth 280 staf profesional, duke siguruar shpërndarjen me cilësi të lartë dhe në kohë të çdo instrumenti për klientët.

 • 30
  +
  vende

  Ne kemi eksportuar produktet tona në më shumë se 30 vende.

 • 300
  +
  patentat

  ISO9001, ISO14001, ISO450001, Certifikimi CE dhe më shumë se 300 patenta.

APLIKACIONET