Leave Your Message
010203

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО
Групата Junray

Qingdao Junray Intelligent Instrument Co,. Ltd. е основана во август 2007 година. Тоа е национално иновативно претпријатие за висока технологија, кое се фокусира на истражување и развој на инструменти за откривање. Обезбедуваме сигурни и сигурни инструменти и услуги за откривање во мониторингот на животната средина...

ПОВЕЌЕ

ГЛАВНИ Производи

01
Повеќе

Култура

Да се ​​биде светски доверлив производител на инструменти за тестирање и сеопфатен давател на услуги.

Фокусирајте се на основната технологија и вредноста на клиентите, постигнете успех на вработените и отплатите на општеството.

за нас

 • 2007 година
  основана во

  Нашата компанија е основана во 2007 година, фокусирајќи се на истражување и развој, производство и продажба на инструменти за тестирање повеќе од 16 години.

 • 280
  +
  стручен кадар

  Имаме околу 280 професионален персонал, обезбедувајќи висококвалитетна и навремена испорака на секој инструмент до клиентите.

 • 30
  +
  земји

  Ги извезовме нашите производи во повеќе од 30 земји.

 • 300
  +
  патенти

  ISO9001, ISO14001, ISO450001, CE сертификат и повеќе од 300 патенти.

АПЛИКАЦИИ